انواع پروفیل :
     1) پروفیل باز
     2)پروفیل بسته
فرآیند تولید پروفیل فولادی :
ورقهای فولادی سرد و گرم به صورت رول وارد کارخانه گشته و پس از عبور از قسمت برش وارد خط تولید می شود.دو سرکلافهای بریده شده فولادی توسط غلطکهای افقی و عمودی دستگاه فرمینگ طی چند مرحله به هم نزدیک شده در مرحله جوش،لبه آنها با جوش القائی فرکانس بالا به یکدیگر جوش داده می شود پس از آن لوله وارد قسمت سایزینگ شده با عبور از چندین غلطک و ترک هدها و تبدیل به محصول مورد نظر، در قسمت برش به ابعاد تنظیم شده برش داده می شود و در صورت لزوم پس از انجام تست های مورد نیاز یا گالوانایز بسته بندی و جهت تحویل آماده می گردد.

پروفیل های خاص ، شکل دار و سفارشی

شرکت در حال حاضر قابلیت ساخت رنج وسیعی از لوله ها و پروفیل ها را برای مصارف گوناگون دارا می باشد. علاوه بر رنجو استانداردهایی که در بخش های دیگر ذکر شده است ، توانایی ساخت پروفیل های سفارشی مطابق نیاز مشتریان پس از بررسی امکان سنجی تولید موجود می باشد.

ادامه مطلب...

پروفیل های باز ( با مقطع z , u )

با توجه به نیاز مصرف کنندگان ، پروفیل های باز در ابعاد و ضخامت مختلف ، یکی دیگر از محصولات شرکت می باشد. پروفیل های باز در نوع ساختمانی جهت چهارچوب درب های چوبی ، MDF  و قاب اطراف پنجره ها بر روی نمای بیرونی ساختمانها کاربرد دارد. پروفیل های باز مقطع Z در سقف سالن های بزرگ نظیر سوله های صنعتی ، سالن های ورزشی ، انبار ها ، پارکینگ ها کاربرد وسیعی دارد.

ادامه مطلب...

پروفیل های درب و پنجره ( ساختمانی )

پروفیل های درب و پنجره یا پروفیل های ساختمانی از عمده ترین تولیدات شرکت می باشد. پروفیل های درب . پنجره تولیدی در مقاطع مختلف و ابعاد گوناگون جهت ساخت بخش های مختلف درب و پنجره ساختمان طراحی و تولید می گردد. مشخصات بارز پروفیل های درب و پنجره به شرح ذیل است :

ادامه مطلب...

قوطی های مربع و مستطیل

قابلیت فرم پذیری ، جوش پذیری ، مقاومت و دقت ابعادی ، و کیفیت سطحی عالی قوطی های مربع و مستطیل صنعتی شرکت امکان استفاده از آنها را در مصارفی همچون ساخت ماشین آلات صنعتی / سازه های تقویت کننده / ساخت قطعات اتومبیل و موتورسیکلت و درب و پنجره و ساختمان سازی مهیا می کند.

ادامه مطلب...